nitru.com Hakkında

Nitru.com; 2015 yılından bu yana Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak bizimle ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek ekiplerimiz tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.

Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ayrıca alan adı servisleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 15 gün koşulsuz iade garantisi vermekteyiz.

Vizyonumuz

Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle Türkiye’de ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.

Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

Kalite Politikamız

Nitru.com olarak, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, yenilikçi, geliştirici, bilimin tüm olanaklarını kullanan bir yaklaşım içerisinde müşterilerine katma değer sağlayan bir hizmet anlayışıyla sektörde yurt içinde ve yurt dışında uluslararası şirketlerle rekabet edebilecek çağdaş bir kurum olmayı amaçlamaktayız.
Bütün bunların ışığında vermiş olduğu hizmetlerde dünya standartlarını hedefleyen şirketimiz, tüm personelinin tam nitelikli, donanımlı olmasını da amaçla , bulunduğu ülkeye ve topluma her anlamda katkı sağlayan modern bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.
Bu yolculuğumuzda başarıya ulaşabilmek için;

• Kaliteyi, Bilimsel Yaklaşımı referans alan,
• Yenilikçi odaklı AR-GE anlayışıyla rekabet gücü olan,
• Çalışma ve kurum kültürü ortamı ve koşullarıyla personelini mutlu eden,
• Ürün ve süreçlerini sürekli iyileştiren, kaliteyi amaç edinen
• İlgili standartlar ve mevzuatları kusursuz uygulamaya çalışan,

bir kalite yönetim sistemini oluşturmak, uygulamak ve sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

1000+ Domain Kayıt

1000+ WebSite Barındırma

2000+ Mutlu Müşteri

Neler Yapıyoruz

site-img33

 

Web Sitenizi Çalışır Durumda Tutuyoruz

%99.9 Uptime oranımızda web sitelerinizi ulaşabilir kılıyoruz. Ve güçlü altyapımızı seyenizde siteniz için her geçen gün yenileyerek teknolojinin hızıyla aynı hızda geliştiriyoruz.

site-img32

 

Web Hosting Şimdi Kolay!

Gelişmiş müşteri panelimiz sayesinde bir kaç dakikada web sitenizi kurmak artık çok kolay. Tek yapmanız gerekn sadece üye olmak.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Güvenilir, Hızlı ve Güvenli
Son teknoloji altyapımız sayesinde güvenilir bir şekilde hızlı ve güzenlik seviyesi yüksek hizmet kalitesi sunuyoruz.
Duyarlı Tasarım
Her türlü cihaz ve ekran için duyarlı tasarım sayesinde kullanışlı website arayüzleri.
Kolay Bilgi Tabanı
Her türlü sorunlarınızın hızlı çözümü için teknik personelimizin hazırladığı bilgi tabanı.
Ücretsiz Web Araçları & Uygulamalar
Ücretsiz araçlar ve uygulamalar sayesinde pratik şekilde hızlıca istediğiniz websitesine kavuşun.
7/24 Sınırsız Destek
Uzaman kadromuz günün her anı her türlü soru ve sorunlarınızın çözümü için yanınızda.
Ömür boyu garantili güncelleme
Hızla ilerleyen teknoloji hızının gerisinde kalmama garantisi.