Geç

Gizlilik Politikası

hosting image

Politikamız

GİZLİLİK POLİTİKASI

Hostinza Gizlilik Politikasına Hoş Geldiniz

  1. Merhaba, biz Hostinza Pty Ltd 2945 Hershell Hollow Road, Seattle, Washington, 98109 (“Hostinza”) ve gizlilik politikamıza hoşgeldiniz. Bu politika, bir Hostinza kullanıcısı veya Sitelerimize ziyaretçi iseniz kişisel bilgilerinizi nasıl ele aldığımızı belirler. Hostinza Elements, Hostinza Market, Hostinza Studio, Hostinza Sites, Hostinza Hosted (“Sites”) için geçerlidir.
  2. "Biz", "biz" veya "Barındırma" derken, bu bizim kim olduğumuz ve Sitelerin sahibi olduğumuz ve işlettiğimiz içindir.
  3. Politika diyelim, bu gizlilik politikasından bahsediyoruz. "Kullanıcı şartları" diyelim, Sitelerin her birini kullanma kuralları hakkında konuşuyoruz. Kurallar ürüne göre değişir ve her bir ürün bunları ayrı ayrı kullanılabilir hale getirir ve bu politikaya ayrı ayrı onayı ister.

Topladığımız kişisel bilgilerin türü

  1. Sitelerimizin ziyaretçileri ve kullanıcıları hakkında belirli kişisel bilgiler topluyoruz.
  2. Topladığımız en yaygın bilgi türleri arasında şunlar bulunur: kullanıcı adları, üye adları, e-posta adresleri, IP adresleri, diğer iletişim bilgileri, anket yanıtları, bloglar, fotoğraflar, ödeme aracı bilgileri gibi ödeme bilgileri, işlem detayları, vergi bilgileri, Destek sorguları, forum yorumları, Sitelerimizde (ürün açıklamaları gibi) ve web analizi verilerinde kullanılabilir hale getirmek için yönlendirdiğiniz içerik. Ayrıca iş başvurularınızdan (CV'niz, başvuru formunun kendisi, kapak mektubu ve görüşme notları gibi) kişisel bilgileri de toplayacağız.

Kişisel bilgileri nasıl topluyoruz?

  1. Kişisel bilgileri doğrudan bize verdiğinizde, Sitelerde gezinirken otomatik olarak veya Sitelerle ilişkili hizmetleri kullandığınızda diğer kişiler aracılığıyla toplarız.
  2. Üyelik kaydını tamamladığınızda ve Sitelerimizde ürün veya hizmetler satın aldığınızda veya sağladığınızda, bir bültene abone olduğunuzda, e-posta listenizde, geri bildirim gönderdiğinizde, yarışmaya girdiğinizde, anketi doldurduğunuzda veya bize gönderdiğinizde, kişisel bilgilerinizi topladığınızda bir iletişim.