Geç

Hizmetlerin Şartları

hosting image

Şartlarımız

HİZMETLERİN ŞARTLARI

Hesap Şartları

  1. Siz ikamet ettiğiniz veya bu Hizmeti kullandığınız yargı alanında 18 yaşında veya daha büyük ya da en azından çoğunluk yaşında olmalısınız.
  2. Hizmetlere erişmek ve kullanmak için, tam yasal adınızı, geçerli adresinizi, telefon numaranızı, geçerli bir e-posta adresinizi ve gerektiğinde belirtilen diğer bilgileri sağlayarak bir Hostinza hesabına (“Hesap”) kayıt olmalısınız. Hostinza, kendi takdirinize bağlı olarak, bir hesap için başvurunuzu reddedebilir veya herhangi bir sebeple mevcut bir Hesabı iptal edebilir.
  3. Hostinza'nın, sağladığınız e-posta adresini iletişim için birincil yöntem olarak kullanacağını kabul edersiniz.
  4. Şifreni güvende tutmaktan sorumlusunuz. Hostinza, Hesabınızın ve şifrenizin güvenliğini sürdürmemenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz ve olmayacaktır.
  5. Fotoğraf, resim, video, grafik, yazılı içerik, ses dosyası, kod, bilgi veya yüklenen, toplanan, oluşturulan, saklanan, görüntülenen, dağıtılan, iletilen veya bunlarla bağlantılı veriler gibi tüm etkinlik ve içerikten siz sorumlusunuz Hesabınız (“Malzemeler”).
  6. Hostinza'nın kendi takdirine bağlı olarak AUP dahil olmak üzere Hizmet Şartları'ndaki herhangi bir şartın ihlali veya ihlali, hizmetlerin derhal feshi ile sonuçlanacaktır.

Hesap Aktivasyonu

  1. Bölüm 2.1.2'ye tabi olarak, Hizmete kayıt yaptıran kişi Hizmet Şartlarımız kapsamında sözleşmeci taraf (“Hesap Sahibi”) olacaktır ve sağladığımız ilgili herhangi bir hesabı kullanmak için yetkilendirilmiş kişi olacaktır. Hizmet ile bağlantılı olarak Hesap Sahibi.
  2. Hizmet için işvereniniz adına kaydoluyorsanız, işvereniniz Hesap Sahibi olacaktır. Hizmet için işvereniniz adına kaydoluyorsanız, işvereninizi Hizmet Şartlarımıza bağlama yetkinizin olduğunu beyan ve garanti edersiniz.
  3. Servis için kayıt tamamlandıktan sonra Hostinza sizin adınıza e-posta adresinizi kullanarak bir PayPal Express Checkout hesabı oluşturacaktır. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, Hostinza sizin adınıza bir Hostinza Payments hesabı da oluşturabilir.
  4. PayPal Express Checkout ve / veya Hostinza Payments'ın varsayılan ödemeler ağ geçidi (ler) iniz olacağını ve bu hesapları etkinleştirmek ve sürdürmek için Hesap Sahibi olarak tek sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz. Ödeme hesaplarından herhangi birini aktif tutmak istemiyorsanız, bunları devre dışı bırakmak sizin sorumluluğunuzdur. Şüpheye mahal vermemek için, PayPal Express Checkout, bu Hizmet Koşullarının 15. Bölümünde tanımlandığı gibi bir Üçüncü Taraf Hizmetidir.